Кокосова олія: користь для волосся Читать...
Скинути фільтри
Ціна
Категорія
Наявність
Тип волос

Tangle Teezer

На сторінці:
Відсортувати за:
Гребінець Tangle Teezer The Wet Detangler Green Jungle - улюбленець фанатів The Ultimate Detangler тепер у приголомшливому смарагдово-зеленому кольорі. Ідеально підходить для використання на вологому волоссі та в душі. Запатентовані дворівневі зуби м'яко, але впевнено розплутують вразл..
540 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer Compact Styler Green Jungle - ідеально підходить для всіх типів волосся. Оригінальна форма зубчиків забезпечує подвійну дію і дозволяє швидко та безболісно розчесати волосся. Завдяки ергономічному дизайну, щітку зручно тримати в руках, не побоюючись вислизання..
640 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer The Wet Detangler Mini Green Lizard - міні-формат знаменитої моделі The Wet Detangler. Запатентовані дворівневі зубчики дбайливо та швидко розплутують вологі пасма, а також рівномірно розподіляють маски та бальзами по волоссю. Завдяки зменшеному розміру щітку зручн..
420 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer The Wet Detangler Christmas Lollipop - універсальна щітка з ручкою для щоденного використання. Щітка легко ковзає по волоссю, не травмує його і попереджає ламкість. 325 дворівневих подовжених гнучких зубчиків дозволяють The Wet Detangler легко та дбайливо..
540 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer The Ultimate Detangler Large Marine Teal - універсальна щітка із ручкою для щоденного використання. Збільшений розмір щітки, а також більше зубчиків, в порівнянні з класичною моделлю The Ultimate Detangler, дозволяють ефективно та дбайливо розплутати навіть дуже до..
640 грн.
Відгуків: 1
Щітка для волосся Tangle Teezer Compact Styler Sweet Lilac&Yellow - ідеально підходить для всіх типів волосся. Оригінальна форма зубчиків забезпечує подвійну дію і дозволяє швидко та безболісно розчесати волосся. Завдяки ергономічному дизайну, щітку зручно тримати в руках, не побоюючись ..
640 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer Compact Styler Frosted Teal Chrome - ідеально підходить для всіх типів волосся. Оригінальна форма зубчиків забезпечує подвійну дію і дозволяє швидко та безболісно розчесати волосся. Завдяки ергономічному дизайну, щітку зручно тримати в руках, не побоюючись ..
690 грн.
Відгуків: 1
Компактний гребінець для волосся Tangle Teezer Compact Styler Pearlescent Matte - компактний гребінець для волосся від британського бренду Tangle Teezer стане найкращою подругою і помічницею у всіх питаннях, що стосуються догляду за пасмами, адже чудово справляється не тільки зі своїми основними обо..
640 грн.
Гребінець Tangle Teezer The Wet Detangler Large Black Gloss Large - універсальна гребінець з ручкою для щоденного використання. Збільшений розмір гребінця, а також більше число зубчиків, в порівнянні з класичною моделлю The Wet Detangler, дозволяють ефективно і дбайливо розплутати навіть дуже дов..
640 грн.
Щітка для масажу голови Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager - багатофункціональна щітка для масажу голови. Завдяки зубчикам двох розмірів щітка виконує відразу дві функції: очищення та масаж. Довгі гнучкі зубчики допомагають очистити шкіру голови, видаляючи ороговілі частинки шкіри т..
470 грн.
Відгуків: 1
Щітка для масажу голови Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager Lavender Lite - багатофункціональна щітка для масажу голови в стильному лавандовому відтінку. Завдяки зубчикам двох розмірів щітка виконує відразу дві функції: очищення та масаж. Довгі гнучкі зубчики допомагають очисти..
470 грн.
Відгуків: 1
Щітка для волосся Tangle Teezer The Wet Detangler Sweet Lavender - універсальна щітка з ручкою для щоденного використання. Щітка легко ковзає по волоссю, не травмує його і попереджає ламкість. 325 дворівневих подовжених гнучких зубчиків дозволяють The Wet Detangler легко та дбайливо ..
590 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer The Wet Detangler Fine & Fragile Sweet Cinnamon - поєднання двох знаменитих моделей The Wet Detangler (з ручкою) та Fine & Fragile (з м'якими зубчиками). Щітка створена для тонкого, фарбованого та ослабленого волосся. Її дворівневі зубчики на 30% м'..
540 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer The Ultimate Styler Sweet Pink - в оновленому дизайні! Ідеальна для розчісування сухого волосся та створення зачісок. Довгі зубці з м'якими кінчиками легко ковзають волоссям, не розтягуючи їх і не дряпаючи шкіру голови.  Короткі – розгладжують лус..
640 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer The Ultimate Detangler Rosebud & Apricot - універсальна щітка з ручкою для щоденного використання. Щітка легко ковзає по волоссю, не травмує його і попереджає ламкість. 325 дворівневих подовжених гнучких зубчиків дозволяють The Ultimate Detangler легк..
590 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer The Ultimate Detangler Raspberry Rouge - універсальна щітка з ручкою для щоденного використання. Щітка легко ковзає по волоссю, не травмує його і попереджає ламкість. 325 дворівневих подовжених гнучких зубчиків дозволяють The Wet Detangler легко та дбайли..
590 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer The Ultimate Detangler Mini Hyper Yellow - міні-формат знаменитої моделі The Ultimate Detangler. Запатентовані дворівневі зубчики дбайливо та швидко розплутують вологі пасма, а також рівномірно розподіляють маски та бальзами по волоссю. Завдяки зменшеному розміру щ..
470 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer The Original Mini Bubblegum Pink - професійна щітка для волосся з Великобританії. Зменшена на 25% версія класичної щітки The Original. Створена знаменитим британським стилістом Шоном Палфрі, у якого за плечима понад тридцять років досвіду роботи в індустрії. Ергоно..
290 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer The Large Wet Detangler Pink Hibiscus - універсальна щітка із ручкою для щоденного використання. Збільшений розмір щітки, а також більше зубчиків, в порівнянні з класичною моделлю The Wet Detangler, дозволяють ефективно і дбайливо розплутати навіть дуже довге і гус..
590 грн.
Щітка для волосся Tangle Teezer Original Sweet Lilaс - представлена в ліловому відтінку з рожевими зубчиками. Її ергономічна форма забезпечує комфортний і безболісний процес розчісування, а унікальна дворівнева будова зубчиків дозволяє дбайливо розплутати пасма від коріння до кінчиків. Щітку ..
490 грн.

История Tangle Teezer – это путь от работы обычного стилиста Шона П., который находился в поиске идеального инструмента для волос, до создания инновационной расчёски, завоевавшей любовь миллионов людей по всему миру и множество международных наград.Расчески бережно распутывают как сухие, так и влажные волосы. Благодаря уникальному строению зубчиков, расчёски мягко скользят по волосам, не повреждая и не травмируя их.
Защитная крышка в модели Compact Styler позволяет носить расческу с собой.The ULTIMATE - первая модель Tangle Teezer для ежедневного использования с ручкой! Длинные зубцы с мягкими кончиками легко скользят по волосам, не растягивая их и не царапая кожу головы. Короткие зубцы параллельно разглаживают и запечатывают кутикулу волоса, убирают лишнюю «пушистость», делают пряди блестящими и здоровыми. Идеальна для создания причёсок!