Кокосова олія: користь для волосся Читать...
Скинути фільтри
Ціна
Категорія
Наявність
Назначение
Ингредиент
Тип волос

Framesi

На сторінці:
Відсортувати за:
Шампунь з аргановою олією Framesi Morphosis Sublimis Oil Shampoo - делікатно очищає шкіру голови, зволожує і пом'якшує волосся. Рівень pH 5,5, не містить сульфатів. Створює м'яку піну, яка має прекрасні властивості арганового масла. Серія Morphosis Sublimis Oil - це комплекс засобів дл..
911 грн. 563 грн.
Відгуків: 1
Шампунь для захисту кольору фарбованого волосся Framesi Morphosis Color Protect Shampoo - зволожує та захищає фарбоване волосся. Збагачений екстрактами малини й гідролізованими екстрактами плодів оливи, захисними катіонними полімерами рослинного походження, шампунь ніжно очищує волосся, що запобігає..
911 грн.
Шампунь для жирної шкіри голови Framesi Morphosis Purifying Shampoo - збагачений екстрактом Chinotto, олією чайного дерева, піроктон оламіном, клімбазолом, цинком PCA та саліциловою кислотою, ніжно очищує та заспокоює шкіру голови, одночасно забезпечує профілактику появи лупи. Показання:  Лі..
911 грн.
Шампунь для жирної шкіри iз себорегулюванням Framesi Morphosis Balance Shampoo  - відновлює баланс гідроліпідного бар'єру шкіри, заспокоює свербіж і висип.З природним рівнем pH, ідеальний для всіх типів волосся, робить їх зволоженими, слухняними, щільними, без обважнення.   Активні..
911 грн.
Відгуків: 3
Шампунь для глибокого відновлення волосся Framesi Morphosis Repair Shampoo - збагачений олією камелії, рослинним гідролізованим мікрокератином і рослинними керамідами. Глибоко відновлює, живить і відчутно зволожує волосся   Показання:Для зволоження та відновлення волосся Тип волосся..
911 грн.
Шампунь для волосся з захистом від УФ-проміння Framesi Morphosis Sun Shampoo - засіб делікатно очищує, видаляючи залишки солі, хлору та піску. Збагачений екстрактом папайї та вітаміном E, регенерує, живить і глибоко зволожує волосся, роблячи його шовковистим. Шампунь з УФ-фільтрами з pH 4,5 &ndas..
945 грн.
Шампунь від випадіння волосся Framesi Morphosis Densifying Shampoo - ущільнюючий шампунь може бути частиною лікування випадіння волосся; підходить для чутливої шкіри голови, особливо для жінок. Шампунь збагачений екстрактом стовбурових клітин яблука, аргініном, вітамінами Е і В6, магнієм і ментол..
979 грн.
Спрей проти лупи для чутливої шкіри голови Framesi Morphosis Purifying Spray - очищуючий та освіжаючий спрей, який бореться з лупою та заспокоює свербіж та чутливу шкіру голови. Містить 15 функціональних інгредієнтів, в тому числі екстракт Chinotto, який має очищуючий, в’яжучий та дезінфіку..
979 грн.
Сироватка-активатор для ослабленого волосся Framesi Morphosis Densifying Activator - ущільнююча активуюча сироватка для ослабленого волосся та чутливої шкіри голови, особливо підходить для жінок. Підвищує мікроциркуляцію, збільшує надходження кисню і стимулює природний ріст волосся, одночасно зміцню..
3122 грн.
Крем-кондиціонер для відновлення волосся Framesi Rigenol Conditioner - призначений для відновлення волосся, зокрема після хімічних впливів, та подальшого захисту від негативних факторів навколишнього середовища. Рослинний колаген і олії у складі глибоко зволожують волосся, роблять його гладк..
1148 грн.
Відгуків: 1
Крем-кондиціонер для відновлення волосся Framesi Rigenol Conditioner - призначений для відновлення волосся, зокрема після хімічних впливів, та подальшого захисту від негативних факторів навколишнього середовища. Рослинний колаген і олії у складі глибоко зволожують волосся, роблять його гладк..
709 грн.
Відгуків: 1
Кондиціонер з аргановою олією Framesi Morphosis Sublimis Oil Conditioner New - для нормального та пошкодженого волосся. Олія насіння пасифлори і арганова олія у складі повертають волоссю зволоження та блиск. Волосся миттєво стає керованим, наповненим і пружним. Збагачений вітаміном Е, аргіні..
962 грн.
Відгуків: 1
Кондиціонер для фарбованого волосся Framesi Morphosis Color Protect Conditioner - для нормального та тонкого волосся. Містить екстракти малини та плодів оливи, масло ши та вітамін Е, захищає волокна волосся від зовнішнього впливу та зберігає насичений і глянцевий колір. Показання: Для догляду за ..
965 грн.
Кондиціонер для зволоження й зміцнення волосся Framesi Morphosis Restructure Conditioner - збагачений екстрактом ферментованого рису, гіалуроновою кислотою, веганським колагеном, пептидами рослинного походження та плівкоутворюючою смолою рослинного походження, що має 100% довготривалий ефект. Змі..
1013 грн.
Відгуків: 1
Зміцнювальний шампунь для жирної шкіри голови Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo - може бути частиною лікувальної процедури проти випадіння волосся; підходить для жирної шкіри голови, особливо для чоловіків. Збагачений екстрактом стовбурових клітин винограду, вітамінами B6 і E, ментолом і аргі..
979 грн.
Зміцнювальна сироватка для слабкого волосся Framesi Morphosis Reinforcing Activator - підходить для чутливої шкіри голови, особливо для чоловіків. Посилює мікроциркуляцію, збільшує надходження кисню та стимулює природне відновлення росту волосся, одночасно зміцнюючи його структуру. Зігріває шкіру го..
3122 грн.
Відновлювальна емульсія для пошкодженого волосся Framesi Morphosis Restructure Leave-In - збагачена екстрактом ферментованого рису, гіалуроновою кислотою, веганським колагеном, вітаміном Е, плівкоутворюючою смолою рослинного походження, що має 100% довготривалий ефект, містить УФ-фільтри. Кондиці..
1013 грн.
Відгуків: 1
 Інтенсивний відновлюючий шампунь Framesi Ultimate Care Shampoo - шампунь забезпечує м'яке очищення, інтенсивне зволоження і відновлення волосся, чи не порушує баланс шкіри голови. Запобігає електрізуемость волосся, сприяє зміцненню волосяного стрижня.Створено з технологією захисту кольору..
911 грн. 657 грн.
Відгуків: 1
Система для інтенсивного глибокого відновлення волосся Framesi Morphosis Restructure Kit - призначена для сухого волосся, для волосся, яке погано розчісується, для тонкого, неживого, а також такого, якому вже не допомагає звичайний догляд. Якщо волосся дійсно пошкоджене, то воно потребує глибокого в..
3038 грн.
Відгуків: 2
Framesi Morphosis Repair Velvet - сироватка для волосся, збагачена олією камелії, рослинним гідролізованим мікрокератином і рослинними керамідами, глибоко відновлює, живить та відчутно зволожує волосся Для зволоження та відновлення волосся Пом'якшує, розгладжує, відновлює та відчутно зво..
1013 грн.
Відгуків: 1