Кокосова олія: користь для волосся Читать...
Скинути фільтри
Ціна
Категорія
Наявність
Назначение
Тип волос

BOSLEY

На сторінці:
Відсортувати за:
Шампунь для зміцнення волосся Bosley MD MendXtend Strengthening Shampoo - фітомолекулярна технологія Tri Bond зміцнює пасма самого внутрішнього шару волосся, а інгібітори ДГТ сприяють здоровому зростанню. Переваги системи Bosley MD mendXtend: Запобігає поломці та сприяє зростанню Робить в..
1225 грн.
Відгуків: 1
Ущільнюючий догляд для стоншеного нефарбованого волосся Bosley MD BosRevive Thickening Treatment - безспиртовий ущільнюючий засіб у вигляді піни призначений для пригнічення ДГТ та захисту волосся від стоншення. Інтенсивне лікування на основі Екстракту Насіння Гарбуза та Екстракту Стовбурових Кліт..
1275 грн.
Спрей з міноксидилом 2% для відновлення росту волосся у жінок Bosley Hair Regrowth Treatment - здатний відростити волосся і уповільнити його подальше випадання. Реактивуйте волосяні фолікули, щоб стимулювати зростання волосся і боротися з його випадінням за допомогою цієї клінічно перевіреної формул..
2050 грн.
Розчин з міноксидилом 2% для відновлення росту волосся у жінок (з піпеткою) Bosley MD Hair Regrowth Treatment - засіб для відновлення росту волосся з міноксидилом, здатний відростити волосся та уповільнити його подальше випадання. Реактивуйте волосяні фолікули, щоб стимулювати зростання волосся і бо..
1705 грн.
Поживний шампунь для стоншеного нефарбованого волосся Bosley MD BosRevive Nourishing Shampoo Non Color-Treated Hair -  розроблений для тих, хто хоче відновити помітно стоншене нефарбоване волосся. Шампунь видаляє токсини та накопичення з поверхні шкіри та волосся, наприклад ДГТ, водночас очищаю..
1225 грн.
Поживний незмивний догляд Bosley MD BosVolumize Volumizing & Thickening Nourishing Leave-In - допомагає зробити волосся густішим і об'ємнішим, додаючи невагомий об'єм і допомагаючи розплутати вологе волосся після миття шампунем. Безпечна для кольору формула злегка кондиціонує пасма во..
910 грн.
Незмивний догляд для густоти тонкого фарбованого волосся Bosley BosRevive Thickening Treatment - збільшує густоту витонченого фарбованого волосся, зміцнюючи його структуру і збільшуючи кожну волосину в діаметрі. Стимулює кровообіг, нормалізує харчування фолікул та прискорює ріст волосся, блокуючи..
1275 грн.
Набір для зміцнення та живлення волосся Bosley MD MendXtend Strengthening System - фітомолекулярна технологія Tri Bond зміцнює пасма самого внутрішнього шару волосся, а інгібітори ДГТ сприяють здоровому зростанню.   У набір входить: Шампунь, 150 мл Кондиціонер, 150 мл Незмивний ..
2380 грн.
Відгуків: 1
Набір для запобігання стоншенню волосся Bosley MD BosDefense Kit -  захистіть волосся від стоншення за допомогою 30-денного набору BosDefense із простою триступеневою системою, що включає живильний шампунь, кондиціонер для об'єму та засіб для надання густоти. Безсульфатний живильний ш..
2380 грн.
Набір для відновлення стоншеного фарбованого волосся Bosley MD Bos Revive Kit - відновіть помітно рідке волосся за допомогою 30-денного набору Bos Revive, призначеного для фарбованого волосся, з простою триетапною системою, що включає живильний шампунь, кондиціонер для об'єму та незмивний засіб ..
2380 грн.
Відгуків: 2
Набір для відновлення стоншеного нефарбованого волосся Bosley Bos Revive Non Color-Treated Hair Kit - відновіть помітно рідке волосся за допомогою 30-денного набору BosRevive, призначеного для нефарбованого волосся, з простою триетапною системою, що включає живильний шампунь, кондиціонер для об'..
2380 грн.
Кондиціонер для обʼєму стоншеного фарбованого волосся Bosley MD BosRevive Color Safe Volumizing Conditioner - невагомий кондиціонер для щоденного використання з інгібіторами ДГТ, який надає волоссю щільності та блиску, не обтяжуючи його. Кондиціонер Bosley MD має унікальну формулу. Він містить ін..
1390 грн.
Кондиціонер для обʼєму стоншеного нефарбованого волосся Bosley MD BosRevive Volumizing Conditioner - унікально розроблений для відновлення помітно стоншеного нефарбованого волосся. кстракт Карликової Пальми, природний блокатор ДГТ, працює з ніацином, щоб допомогти відновити волосся та зменшити ви..
1390 грн.
Кондиціонер для зміцнення волосся Bosley MD mendXtend Strengthening Conditioner - фітомолекулярна технологія Tri Bond зміцнює пасма самого внутрішнього шару волосся, а інгібітори ДГТ сприяють здоровому зростанню.   Переваги кондиціонера: Запобігає поломці та сприяє зростанню ..
1390 грн.
Біостимулятор фолікулів волосся Bosley Healthy Hair Follicle Energizer - інтенсивно вдосконалена сироватка, що не змивається, з біотином та кофеїном, яка допомагає пригнічувати вплив ДГТ на волосся та шкіру голови та зміцнює волосяні фолікули. Рослинні екстракти захищають і зміцнюють волосся, роб..
1700 грн.
Відгуків: 1
Спрей з міноксидилом 5% для відновлення росту волосся у чоловіків Bosley MD Hair Regrowth Treatment for Men - засіб для відновлення росту волосся з міноксидилом, призначений виключно для чоловіків, здатний відростити волосся і уповільнити його подальше випадання. Реактивуйте волосяні фолікули, щоб с..
2050 грн.
Відгуків: 1
Розчин з міноксидилом 5% для відновлення росту волосся у чоловіків (з піпеткою) Bosley MD Hair Regrowth Treatment for Men -  клінічно доведено, що засіб для відновлення росту волосся з міноксидилом, призначений виключно для чоловіків, здатний відростити волосся і уповільнити його подальше випад..
1705 грн.
Поживний шампунь для стоншеного фарбованого волосся Bosley MD BosRevive Color Safe Nourishing Shampoo - не містить сульфатів та чудово очищає волосся від залишків стайлінгу та забруднень. Поживний шампунь BosRevive спеціально розроблений для тих, хто хоче допомогти відновити ослаблене волосся. Ек..
1225 грн.
Піна з міноксидилом 5% для відновлення росту волосся у чоловіків (курс 1 місяць) Bosley MD Minoxidil Topical Aerosol 5% For Men - незмивний топічний стимулятор росту волосся для чоловіків із клінічно доведеною ефективністю. Допомагає відростити волосся більш густе і об'ємне волосся і уповільнити..
1705 грн.
Піна з міноксидилом 5% для відновлення росту волосся у жінок, курс 2 місяці Bosley Minoxidil Topical Aerosol - незмивний топічний стимулятор росту волосся для жінок із клінічно доведеною ефективністю. Допомагає відростити волосся більш густе і об'ємне волосся і уповільнити його подальше витончен..
1705 грн.

BOSLEY - это американский лидирующий бренд в сегменте восстановления роста волос. Эффективность средств марки обусловлена не просто инновационными формулами, а фундаментальным беспрецедентным опытом – 30 лет успешнейшей деятельности в индустрии пересадки волос.

Профессиональная косметика Bosley в свое время произвела революцию среди салонных средств, именно благодаря этому бренду прекращение выпадение волос и активизация их роста стали реальны без обращения в соответствующую клинику.
Сегодня Bosley – косметика для волос №1 при нарушениях роста и дисфункции волосяных фолликулов.