Кокосова олія: користь для волосся Читать...
Скинути фільтри
Ціна
Категорія
Наявність
Назначение
Тип волос

BOSLEY

На сторінці:
Відсортувати за:
Ущільнюючі кератинові волокна BOSLEY BosVolumize Hair Thickening Fibers - миттєво потовщують та візуально надають об’єму та густини волоссю. Призначені для камуфляжу ділянок з низькою щільністю волосся при андрогенетичній, телогеновій, вогнищевій алопеції та після трансплантації волосся. Це бе..
1915 грн.
Піна проти випадіння волосся у чоловіків BOSLEY Revive+ Densifying Foam for Men - піна проти випадіння волосся у чоловіків. Отримайте густіше, об'ємніше волосся всього за 45 днів завдяки революційній технології росту волосся, розробленій спільно лікарями Bosley та Yuva Biosciences з використа..
2120 грн.
Піна проти випадіння волосся у жінок BOSLEY Revive+ Densifying Foam for Women - піна проти випадіння волосся у жінок Отримайте густіше, об'ємніше волосся всього за 45 днів завдяки революційній технології росту волосся, розробленій спільно лікарями Bosley та Yuva Biosciences з використанням шт..
2120 грн.
Зміцнюючий незмивний догляд BOSLEY MendXtend Leave-In Treatment - на основі фітомолекулярної технології Tri-Bond® наповнює волосся зсередини і забезпечує невагоме зволоження для створення пружної, обʼємної, доглянутої укладки. Переваги: Запобігає ламкості волосся Відновлює пошкоджене ..
1390 грн.
Дієтична добавка для росту здорового волосся у жінок Bosley MD Healthy Hair Growth Capsules for Women - допомагає боротися з випаданням волосся за допомогою рослин, що інгібують ДГТ, а також біотину, ніацину та цинку для більш густого та повного волосся. Біотин допомагає зміцнити волосяний фоліку..
1870 грн.
Дієтична добавка у формі желейної пластинки Bosley MD MendXtend Jelly Supplement Sticks - вітаміни для волосся у форматі пластин желе БЕЗ доданого цукру! Основні переваги: Сприяють здоровому росту волосся Допомагають запобігти випадінню Смачні, зручні у використанні Швидше засвоюються..
2645 грн.
Шампунь для зміцнення волосся Bosley MD MendXtend Strengthening Shampoo - фітомолекулярна технологія Tri Bond зміцнює пасма самого внутрішнього шару волосся, а інгібітори ДГТ сприяють здоровому зростанню. Переваги системи Bosley MD mendXtend: Запобігає поломці та сприяє зростанню Робить в..
1330 грн.
Відгуків: 1
Ущільнюючий догляд для стоншеного нефарбованого волосся Bosley MD BosRevive Thickening Treatment - безспиртовий ущільнюючий засіб у вигляді піни призначений для пригнічення ДГТ та захисту волосся від стоншення. Інтенсивне лікування на основі Екстракту Насіння Гарбуза та Екстракту Стовбурових Кліт..
1390 грн.
Розчин з міноксидилом 2% для відновлення росту волосся у жінок (з піпеткою) Bosley MD Hair Regrowth Treatment - засіб для відновлення росту волосся з міноксидилом, здатний відростити волосся та уповільнити його подальше випадання. Реактивуйте волосяні фолікули, щоб стимулювати зростання волосся і бо..
1880 грн.
Поживний шампунь для стоншеного нефарбованого волосся Bosley MD BosRevive Nourishing Shampoo Non Color-Treated Hair -  розроблений для тих, хто хоче відновити помітно стоншене нефарбоване волосся. Шампунь видаляє токсини та накопичення з поверхні шкіри та волосся, наприклад ДГТ, водночас очищаю..
1330 грн.
Незмивний догляд для густоти тонкого фарбованого волосся Bosley BosRevive Thickening Treatment - збільшує густоту витонченого фарбованого волосся, зміцнюючи його структуру і збільшуючи кожну волосину в діаметрі. Стимулює кровообіг, нормалізує харчування фолікул та прискорює ріст волосся, блокуючи..
1390 грн.
Набір для зміцнення та живлення волосся Bosley MD MendXtend Strengthening System - фітомолекулярна технологія Tri Bond зміцнює пасма самого внутрішнього шару волосся, а інгібітори ДГТ сприяють здоровому зростанню.   У набір входить: Шампунь, 150 мл Кондиціонер, 150 мл Незмивний ..
2645 грн.
Відгуків: 1
Набір для запобігання стоншенню волосся Bosley MD BosDefense Kit -  захистіть волосся від стоншення за допомогою 30-денного набору BosDefense із простою триступеневою системою, що включає живильний шампунь, кондиціонер для об'єму та засіб для надання густоти. Безсульфатний живильний ш..
2645 грн.
Набір для відновлення стоншеного фарбованого волосся Bosley MD Bos Revive Kit - відновіть помітно рідке волосся за допомогою 30-денного набору Bos Revive, призначеного для фарбованого волосся, з простою триетапною системою, що включає живильний шампунь, кондиціонер для об'єму та незмивний засіб ..
2645 грн.
Відгуків: 2
Набір для відновлення стоншеного нефарбованого волосся Bosley Bos Revive Non Color-Treated Hair Kit - відновіть помітно рідке волосся за допомогою 30-денного набору BosRevive, призначеного для нефарбованого волосся, з простою триетапною системою, що включає живильний шампунь, кондиціонер для об'..
2645 грн.
Кондиціонер для обʼєму стоншеного фарбованого волосся Bosley MD BosRevive Color Safe Volumizing Conditioner - невагомий кондиціонер для щоденного використання з інгібіторами ДГТ, який надає волоссю щільності та блиску, не обтяжуючи його. Кондиціонер Bosley MD має унікальну формулу. Він містить ін..
1535 грн.
Кондиціонер для обʼєму стоншеного нефарбованого волосся Bosley MD BosRevive Volumizing Conditioner - унікально розроблений для відновлення помітно стоншеного нефарбованого волосся. кстракт Карликової Пальми, природний блокатор ДГТ, працює з ніацином, щоб допомогти відновити волосся та зменшити ви..
1535 грн.
Кондиціонер для зміцнення волосся Bosley MD mendXtend Strengthening Conditioner - фітомолекулярна технологія Tri Bond зміцнює пасма самого внутрішнього шару волосся, а інгібітори ДГТ сприяють здоровому зростанню.   Переваги кондиціонера: Запобігає поломці та сприяє зростанню ..
1535 грн.
Дієтична добавка для росту здорового волосся у чоловіків Bosley MD Healthy Hair Growth Capsules for Men - допомагає боротися з випаданням волосся за допомогою рослин, що інгібують ДГТ, а також біотину, ніацину та цинку для більш густого та повного волосся. Біотин допомагає зміцнити волосяний фолі..
1870 грн.
Розчин з міноксидилом 5% для відновлення росту волосся у чоловіків (з піпеткою) Bosley MD Hair Regrowth Treatment for Men -  клінічно доведено, що засіб для відновлення росту волосся з міноксидилом, призначений виключно для чоловіків, здатний відростити волосся і уповільнити його подальше випад..
1880 грн.

BOSLEY - это американский лидирующий бренд в сегменте восстановления роста волос. Эффективность средств марки обусловлена не просто инновационными формулами, а фундаментальным беспрецедентным опытом – 30 лет успешнейшей деятельности в индустрии пересадки волос.

Профессиональная косметика Bosley в свое время произвела революцию среди салонных средств, именно благодаря этому бренду прекращение выпадение волос и активизация их роста стали реальны без обращения в соответствующую клинику.
Сегодня Bosley – косметика для волос №1 при нарушениях роста и дисфункции волосяных фолликулов.