Кокосова олія: користь для волосся Читать...
Скинути фільтри
Ціна
Категорія
Наявність
Назначение
Ингредиент
Тип волос

Beaver Professional

На сторінці:
Відсортувати за:
Питательная антиоксидантная мульти-защитная маска с UV-фильтром Beaver Professional Energizing Self-Protection Mask - жесткая вода из-за содержания в ней различных солей тяжелых металлов, достаточно пагубно влияет на здоровье и состояние волос, делая их жесткими и сухими. Каждое посещение бассеин..
130 грн.
Відгуків: 1
Маска для проблемных волос Beaver Professional Total 7 Luxury Hair Care - интенсивная лечебная маска Total7 использует передовую технологию ухода за волосами и обеспечивает полноценный уход. Питает, увлажняет, восстанавливает, улучшает сопротивление волос к внешним факторам и старения, придает блеск..
135 грн.
Відгуків: 1
Шампунь проти лупи Beaver Scalplife BOTANICAL THERAPY SCALP CLARIFY CLEANSER - це натуральний шампунь, який допомагає боротися з лупою та запаленням на шкірі голови. Основна мета шампуню – очищення шкіри голови від забруднень та регулювання виділення шкірного жиру, що зменшує кількість лусо..
660 грн.
Шампунь для еластичності волосся з кератином Beaver Brazilian Keratin Smoothing Shampoo Усяке нове, часто, — це давно забуте старе, з тою лиш різницею, що воно накладається на нові вимоги часу і ґрунтується на досвіді попередників. Ще в давній Греції батько клінічної медицини Гіппократ запр..
650 грн.
Відгуків: 1
Тонізуючий шампунь з УФ-фільтром мульти-захисний Beaver Energizing Multi-Protection Shampoo - містить збалансований комплекс активних компонентів, які м'яко та в той же час досить активно, очищають волосся та шкіру голови від забруднень і важких металів. Містить в своєму складі СПФ фільтр, пе..
630 грн.
Відгуків: 1
Термозахисний спрей з кератином для еластичності волосся Beaver Brazilian Keratin Smoothing Heat Protection Spray - призначений для якісного захисту волосся під час сушки волосся феном, термоукладання прасочкою або стайлером. Молекули кератину заповнюють порожнечі та структурні прогалини у волосс..
630 грн.
Відгуків: 1
Пілінг для шкіри голови та волосся Beaver Professional Scalplife Botanical Therapy Intense Scalp Clear - кремової форми, не має агресивних абразивних частинок. Склад засобу розроблений у схемі: очищення + заспокоєння + зволоження + кондиціонування.  Група користувачів: жирний тип шкіри голов..
1025 грн.
Відгуків: 1
Лікувальний лосьйон проти лупи Beaver Scalplife SCALP CLARIFY CONCENTRATE - це  лікувальний лосьйон, спеціально розроблений для боротьби з лупою та запаленням на шкірі голови. Він містить потужний комплекс інгредієнтів, що заспокоюють та зволожують шкіру, сприяють її відновленню та попе..
1860 грн.
Лікувальний лосьйон проти лупи Beaver Professional Anti-dandruff Scalp Clarify Concentrate - це  лікувальний лосьйон, спеціально розроблений для боротьби з лупою та запаленням на шкірі голови. Він містить потужний комплекс інгредієнтів, що заспокоюють та зволожують шкіру, сприяють її ві..
620 грн.
Відгуків: 1
Кондиціонер для еластичності волосся з кератином Beaver Brazilian Keratin Smoothing Conditioner Усяке нове, часто, — це давно забуте старе, з тою лиш різницею, що воно накладається на нові вимоги часу і ґрунтується на досвіді попередників. Ще в давній Греції батько клінічної медицини Гіппо..
650 грн.
Beaver Professional Scalplife Botanical Scalp Therapy - це ідеальне рішення для тих, хто має жирну шкіру голови та волосся. Цей продукт забезпечує збалансований та здоровий стан шкіри голови та волосся завдяки комбінації наукових досягнень та природних інгредієнтів. Завдяки активній формулі з тра..
660 грн.
Відгуків: 1
Эликсир молодости для волос на основе коллагена Beaver Professional Hydro Elixir Rejuvenating Collagen Therapy -  запатентованная формула волшебного средства способная вернуть к жизни истощенные и поврежденные волосы, которые подвергаются регулярному химическому воздействию. Эликсир мягко об..
600 грн.
Відгуків: 1
Beaver Professional Nourish Marula Silky Hair Oil Наше прагнення до всього природнього і натурального, увінчалося створенням унікального продукту по догляду за сухим і пошкодженим волоссям, що втратило силу, еластичність і блиск, через часті фарбування і освітлення. Основою цього чудового засобу ..
720 грн.
Відгуків: 2
Шампунь з маслом чайного дерева Beaver Professional Essential Oil Of Tea Tree Shampoo - м'яко очищає волосяні фолікули, ефективно балансує шкіру голови, усуває лупу, надає характерне відчуття чистоти і свіжості.Завдяки вираженим антисептичним властивостям масла заживають дрібні рани і подряпини ..
610 грн.
Відгуків: 2
Шампунь для об'єму тонкого та м'якого волосся Beaver Professional Expert Hydro Bouncy Volume Shampoo- на натуральній основі для м'якого очищення та надання тонкому та слабкому волоссю необхідний об'єм, завдяки протеїнам рису, що входять до його складу. Протеїни рисуу свою чергу зб..
1050 грн.
Відгуків: 1
Увлажняющая экспресс-маска для сухих и непослушных волос Beaver professional Hydro Active Ferment Hair Mask - предназначена для быстрого увлажнения и питания сухих, истонченных, и ослабленных волос в результате негативного воздействия внешних факторов. Делает волосы мягкими, облегчает процесс расчес..
490 грн.
Відгуків: 3
Тонизирующий шампунь против выпадения волос и для стимуляции их роста Beaver Hydro Scalp Energizing Essential Shampoo - является идеальным средством для мягкого очищения и эффективного решения проблемы выпадения волос, воздействуя на волосяные луковицы, обеспечивая их всеми необходимыми для нормальн..
490 грн.
Тонизирующий спрей против выпадения волос и для стимуляции их роста Beaver Professional Hydro Scalp Energizing Essential Spray - это кладезь, состоящий из экстрактов лекарственных трав, направленые на решение проблемы выпадения волос! Гарантированный результ - уменьшение количества выпавших волос..
750 грн.
Розгладжуючий кондиціонер для сухого та неслухняного волосся з кокосовим маслом Beaver Professional Moisturizing Coconut Oil & Milk Conditioner - збалансована формула кондиціонера з маслом і молочком кокосу глибоко кондиціонує і розгладжує, ефективно зволожує сухе, пористе, неслухняне волосся. ..
610 грн.
Відгуків: 1
Поживний шампунь з маслом марула Beaver Professional Nourish Marula Oil Shampoo - шампунь дбайливо і ефективно очищає шкіру голови, наповнює волосся корисними компонентами і комплексом вітамінів.Локони стають м'якими, гладкими, еластичними і легко піддаються розчісування. Основою цього чудово..
610 грн.

История компании BEAVER Corp. берет начало в 1988 году в Нюремберг Германии, как разработчика и производителя средств по уходу за телом.

В 2001 году компания берет курс на экспансию Азиатского рынка, в связи с его стремительным экономическим ростом.

И уже в 2003 году регистрация торгового знака BEVER Professional увенчалась выходом на рынок первой генерации линии HYDRO. Дебют линии воплотил многолетние разработки и передовые концепции ухода за волосами, что уже на ранних порах становления позволило закрепить за собой доверие потребителей, парикмахеров и владельцев салонов красоты.

Сегодня BEAVER Corp. - это компания, которая отвечает всем требованиям стандартов GMPC и FDA, с собственными научно-исследовательскими лабораториями и производственными базами общей площадью более 45 тыс. м2.С первых дней основания компании BEAVER была избрана миссия, состоящая в следовании принципу «cradle-to-cradle design» «C2C» - «из колыбели в колыбель» (англ.). Это дизайн на основе полного цикла регенерации и вторичного использования - это экологический интеллектуальный подход в дизайне, который отличается использованием в производственной индустрии таких инженерных материалов и методов, которые полностью соответствуют критериям здорового образа жизни человека и здорового развития окружающей среды. BEAVER, как научный эксперт в уходе за волосами, всегда следует своей миссии, уделяя особое внимание защите окружающей среды, подавая пример социальной ответственности.